KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061006
nr 1306 1006
Lottie Woik-Eriksson, marin. Signerad. Olja på pannå, 88x115 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:00:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr